Wielt Sprooch
LED7707TR For Reference Only
| Part Number: | LED7707TR |
|---|---|
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Description: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 24VFQFPN |
| RoHS: | Bleif gratis / RoHS kompatibel |
| Datasheet: | LED7707TR Datasheet.pdf |
| Quantitéit: | 38923 pcs |
Merci fir Är Iwwerpréiwung, Mir kënnen LED7707TR liwweren, Benotzt den Ufro Zitat Form fir LED7707TR Pirce ze froen an Zäit ze féieren oder LED7707TR Datumblat ze kontrolléieren.ICPartOnline.com e Globale Distributeur vun elektronesche Komponenten, Wien ass den elektronesche Buttek bei mir, Mat vill Zeilenvu verfügbaren elektronesche Komponente kënnen a kuerzer Zäitleedung verschécken, Mir kënnen och vill veraltete Deeler fir direkt Liwwerung ubidden, déi Deelnummer LED7707TR enthalen. De Präis an d'Leedzäit fir LED7707TR ofhängeg vun der néideger Quantitéit, Disponibilitéit a Lagerlag. Kontaktéiert eishaut an eise Verkeefer Vertrieder ginn Iech Präis a Liwwerung op Deel # LED7707TR. Eist Team äntwert Iech séier
Product details
| Voltage - Versioun (Min) | 4.5V |
|---|---|
| Spannung - Versuergung (Max) | 36V |
| Voltage - Ausgab | 36V |
| Typ | DC DC Regulator |
| Topologie | Step-Up (Boost) |
| Supplier Device Package | 24-VFQFPN (4x4) |
| Serie | - |
| Verpakung | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Aner Names | 497-8492-2 |
| Operatioun Temperatur | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Unzuel vun Ausgänge | 6 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Feuchtigkeit Sensibilitéitniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Fabrik Standard Lead Time | 38 Weeks |
| Bleif Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Intern Schalter (en) | Yes |
| Heefegkeet | 250kHz ~ 1MHz |
| Dimm | PWM |
| Detailbeschreiwung | LED Driver IC 6 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 85mA 24-VFQFPN (4x4) |
| Aktuell - Ausgab / Kanal | 85mA |
| Basiszuel Nummer | LED7707 |
| Applikatiounen | Backlight |
Lescht Neiegkeeten
















