Wielt Sprooch
LED6000PHTR For Reference Only
| Part Number: | LED6000PHTR |
|---|---|
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Description: | IC REG DRIVER 16HTSSOP |
| RoHS: | Bleif gratis / RoHS kompatibel |
| Datasheet: | LED6000PHTR Datasheet.pdf |
| Quantitéit: | 33523 pcs |
Merci fir Är Iwwerpréiwung, Mir kënnen LED6000PHTR liwweren, Benotzt den Ufro Zitat Form fir LED6000PHTR Pirce ze froen an Zäit ze féieren oder LED6000PHTR Datumblat ze kontrolléieren.ICPartOnline.com e Globale Distributeur vun elektronesche Komponenten, Wien ass den elektronesche Buttek bei mir, Mat vill Zeilenvu verfügbaren elektronesche Komponente kënnen a kuerzer Zäitleedung verschécken, Mir kënnen och vill veraltete Deeler fir direkt Liwwerung ubidden, déi Deelnummer LED6000PHTR enthalen. De Präis an d'Leedzäit fir LED6000PHTR ofhängeg vun der néideger Quantitéit, Disponibilitéit a Lagerlag. Kontaktéiert eishaut an eise Verkeefer Vertrieder ginn Iech Präis a Liwwerung op Deel # LED6000PHTR. Eist Team äntwert Iech séier
Product details
| Voltage - Versioun (Min) | 4.5V |
|---|---|
| Spannung - Versuergung (Max) | 61V |
| Voltage - Ausgab | - |
| Typ | DC DC Regulator |
| Topologie | Step-Down (Buck) |
| Serie | - |
| Verpakung | Tape & Reel (TR) |
| Operatioun Temperatur | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Unzuel vun Ausgänge | - |
| Feuchtigkeit Sensibilitéitniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Fabrik Standard Lead Time | 38 Weeks |
| Bleif Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Intern Schalter (en) | Yes |
| Heefegkeet | 250kHz ~ 1.5MHz |
| Dimm | PWM |
| Detailbeschreiwung | LED Driver IC Output DC DC Regulator Step-Down (Buck) PWM Dimming 3A |
| Aktuell - Ausgab / Kanal | 3A |
| Applikatiounen | - |
Lescht Neiegkeeten












