Wielt Sprooch
LED6001TR For Reference Only
| Part Number: | LED6001TR |
|---|---|
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Description: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 16HTSSOP |
| RoHS: | Bleif gratis / RoHS kompatibel |
| Datasheet: | LED6001TR Datasheet.pdf |
| Quantitéit: | 32860 pcs |
Merci fir Är Iwwerpréiwung, Mir kënnen LED6001TR liwweren, Benotzt den Ufro Zitat Form fir LED6001TR Pirce ze froen an Zäit ze féieren oder LED6001TR Datumblat ze kontrolléieren.ICPartOnline.com e Globale Distributeur vun elektronesche Komponenten, Wien ass den elektronesche Buttek bei mir, Mat vill Zeilenvu verfügbaren elektronesche Komponente kënnen a kuerzer Zäitleedung verschécken, Mir kënnen och vill veraltete Deeler fir direkt Liwwerung ubidden, déi Deelnummer LED6001TR enthalen. De Präis an d'Leedzäit fir LED6001TR ofhängeg vun der néideger Quantitéit, Disponibilitéit a Lagerlag. Kontaktéiert eishaut an eise Verkeefer Vertrieder ginn Iech Präis a Liwwerung op Deel # LED6001TR. Eist Team äntwert Iech séier
Product details
| Voltage - Versioun (Min) | 5.5V |
|---|---|
| Spannung - Versuergung (Max) | 36V |
| Voltage - Ausgab | - |
| Typ | DC DC Controller |
| Topologie | SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Supplier Device Package | 16-HTSSOP |
| Serie | - |
| Verpakung | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Aner Names | 497-14666-2 LED6001TR-ND |
| Operatioun Temperatur | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Unzuel vun Ausgänge | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Feuchtigkeit Sensibilitéitniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Fabrik Standard Lead Time | 38 Weeks |
| Bleif Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Intern Schalter (en) | No |
| Heefegkeet | 100kHz ~ 1MHz |
| Dimm | Analog, PWM |
| Detailbeschreiwung | LED Driver IC 1 Output DC DC Controller SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 16-HTSSOP |
| Aktuell - Ausgab / Kanal | - |
| Basiszuel Nummer | LED6001 |
| Applikatiounen | Automotive |
Lescht Neiegkeeten















