Wielt Sprooch
| Part Number: | LED55C |
|---|---|
| Manufacturer: | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Description: | EMITTER IR 940NM 100MA TO-46 |
| RoHS: | Bleif gratis / RoHS kompatibel |
| Datasheet: | LED55C Datasheet.pdf |
| Quantitéit: | 21957 pcs |
Merci fir Är Iwwerpréiwung, Mir kënnen LED55C liwweren, Benotzt den Ufro Zitat Form fir LED55C Pirce ze froen an Zäit ze féieren oder LED55C Datumblat ze kontrolléieren.ICPartOnline.com e Globale Distributeur vun elektronesche Komponenten, Wien ass den elektronesche Buttek bei mir, Mat vill Zeilenvu verfügbaren elektronesche Komponente kënnen a kuerzer Zäitleedung verschécken, Mir kënnen och vill veraltete Deeler fir direkt Liwwerung ubidden, déi Deelnummer LED55C enthalen. De Präis an d'Leedzäit fir LED55C ofhängeg vun der néideger Quantitéit, Disponibilitéit a Lagerlag. Kontaktéiert eishaut an eise Verkeefer Vertrieder ginn Iech Präis a Liwwerung op Deel # LED55C. Eist Team äntwert Iech séier
Product details
| Wellenlängt | 940nm |
|---|---|
| Voltage - Viru (Vf) (Typ) | 1.7V |
| Viewing Angle | 16° |
| Typ | Infrared (IR) |
| Serie | - |
| Radiant Intensitéit (Ie) Min @ Wann | - |
| Verpakung | Bulk |
| Package / Case | TO-46-2 Lens Top Metal Can |
| Orientéierung | Top View |
| Operatioun Temperatur | -65°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Feuchtigkeit Sensibilitéitniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bleif Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailbeschreiwung | Infrared (IR) Emitter 940nm 1.7V 100mA 16° TO-46-2 Lens Top Metal Can |
| Aktuell - DC Forward (Wann) (Max) | 100mA |
Lescht Neiegkeeten












