Wielt Sprooch
| Part Number: | NMV0515SC |
|---|---|
| Manufacturer: | Murata Power Solutions |
| Description: | DC DC CONVERTER +/-15V 1W |
| RoHS: | Bleif gratis / RoHS kompatibel |
| Datasheet: | NMV0515SC Datasheet.pdf |
| Quantitéit: | 39267 pcs |
Merci fir Är Iwwerpréiwung, Mir kënnen NMV0515SC liwweren, Benotzt den Ufro Zitat Form fir NMV0515SC Pirce ze froen an Zäit ze féieren oder NMV0515SC Datumblat ze kontrolléieren.ICPartOnline.com e Globale Distributeur vun elektronesche Komponenten, Wien ass den elektronesche Buttek bei mir, Mat vill Zeilenvu verfügbaren elektronesche Komponente kënnen a kuerzer Zäitleedung verschécken, Mir kënnen och vill veraltete Deeler fir direkt Liwwerung ubidden, déi Deelnummer NMV0515SC enthalen. De Präis an d'Leedzäit fir NMV0515SC ofhängeg vun der néideger Quantitéit, Disponibilitéit a Lagerlag. Kontaktéiert eishaut an eise Verkeefer Vertrieder ginn Iech Präis a Liwwerung op Deel # NMV0515SC. Eist Team äntwert Iech séier
Product details
| Voltage - Ausgab 3 | - |
|---|---|
| Voltage - Ausgab 2 | -15V |
| Voltage - Ausgab 1 | 15V |
| Voltage - Isolatioun | 3kV |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Typ | Isolated Module |
| Gréisst / Dimensioun | 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm) |
| Serie | NMV |
| Power (Watts) | 1W |
| Verpakung | Tube |
| Package / Case | 7-SIP Module, 5 Leads |
| Aner Names | 811-1594-5 |
| Operatioun Temperatur | -40°C ~ 85°C |
| Unzuel vun Ausgänge | 2 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Feuchtigkeit Sensibilitéitniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrik Standard Lead Time | 8 Weeks |
| Bleif Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Eegeschaften | - |
| Effizienz | 79% |
| Detailbeschreiwung | Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 33mA, 33mA 4.5V - 5.5V Input |
| Aktuell - Ausgab (Max) | 33mA, 33mA |
| Control Features | - |
| Applikatiounen | ITE (Commercial) |
Lescht Neiegkeeten






