Wielt Sprooch
NDH8304P For Reference Only
| Part Number: | NDH8304P |
|---|---|
| Manufacturer: | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Description: | MOSFET 2P-CH 20V 2.7A SSOT8 |
| RoHS: | Bleif gratis / RoHS kompatibel |
| Datasheet: | NDH8304P Datasheet.pdf |
| Quantitéit: | 11310 pcs |
Merci fir Är Iwwerpréiwung, Mir kënnen NDH8304P liwweren, Benotzt den Ufro Zitat Form fir NDH8304P Pirce ze froen an Zäit ze féieren oder NDH8304P Datumblat ze kontrolléieren.ICPartOnline.com e Globale Distributeur vun elektronesche Komponenten, Wien ass den elektronesche Buttek bei mir, Mat vill Zeilenvu verfügbaren elektronesche Komponente kënnen a kuerzer Zäitleedung verschécken, Mir kënnen och vill veraltete Deeler fir direkt Liwwerung ubidden, déi Deelnummer NDH8304P enthalen. De Präis an d'Leedzäit fir NDH8304P ofhängeg vun der néideger Quantitéit, Disponibilitéit a Lagerlag. Kontaktéiert eishaut an eise Verkeefer Vertrieder ginn Iech Präis a Liwwerung op Deel # NDH8304P. Eist Team äntwert Iech séier
Product details
| Vgs (th) (Max) @ Id | 1V @ 250µA |
|---|---|
| Supplier Device Package | SuperSOT™-8 |
| Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 70 mOhm @ 2.7A, 4.5V |
| Power - Max | 800mW |
| Verpakung | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 8-SMD, Gull Wing |
| Operatioun Temperatur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Feuchtigkeit Sensibilitéitniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bleif Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 865pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 23nC @ 4.5V |
| FET Typ | 2 P-Channel (Dual) |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| Entworf fir Source Voltage (Vdss) | 20V |
| Detailbeschreiwung | Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 20V 2.7A 800mW Surface Mount SuperSOT™-8 |
| Aktuell - Kontinuéierter Drain (Id) @ 25 ° C | 2.7A |
Lescht Neiegkeeten












